Druhé kolo příjmacích zkoušek v srpnu!

Vážení zájemci o studium,

oznamujeme, že druhé kolo přijímacích zkoušek na magisterský program Informační management se bude konat v srpnu 2023. Tento program, který je vyučovaný na Katedře systémové analýzy Vysoké školy ekonomické v Praze, je zaměřený na přípravu odborníků schopných řídit informatiku na celofiremní úrovni.

Proč studovat u nás?

Absolventi tohoto programu ovládají principy řízení bezpečnosti informačních systémů, mají znalosti ze systémových přístupů, manažerských metod, informačních technologií, projektového řízení a prostředí sociálních sítí. Tyto nabyté dovednosti pomohou absolventům být nejen hodnotným členem týmu, ale také jej předurčují pro uplatnění ve vedoucích rolích, a to nejen v IT odděleních bank, pojišťoven, státní správy a obecně všech společnostech využívajících IT. Vzhledem k vysokému počtu pracovních míst v oblasti IT a rostoucímu významu bezpečnosti informací je tento program důležitý pro budoucnost jakékoli organizace.

Postup příjmacího řízení

  1.  Podejte si přihlášku elektronicky na prihlasky.vse.cz. Nic nemusíte posílat poštou.
  2.  Musíte tak učinit do 7. července 2023.
  3. Připravte se na příjmací zkoušky pomocí námi připraveného Repetetoria: https://oeconomica.vse.cz/publikace/repetitorium-pro-informacni-management/
  4. Dostavte se na příjmačky 22.8.2023

Přidejte se k nám a stáňte se součástí týmu odborníků, kteří formují budoucnost!